MEIST

 BRANDFLIX on STORYTELLING! Me jutustame inimestele meeldejäävaid lugusid Sinu brändist!!! 

Aastal 2018, kui Marlen ja Mikk kogemata kontori lõunapausi ajal ühte lauda einestama sattusid, selgus, et neil on palju ühist - nad töötavad samas telemarketingi meeskonnas (see selgus alles siis, tegemist oli kolossaalse kollektiiviga), nad mõlemad vihkavad oma tööd ja mõlgutavad juba esimesest nädalast peale lahkumismõtteid. Kuu jagu hiljem, justkui kokkulepitult prantsatasidki mõlemad lahkumisavaldused tiimijuhi postkasti. Marlen ja Mikk suhtlesid siiski edasi, sest ilmnes, et on ka asju, mille poolest nad erinevad - Marlen on fanaatiline turunduse entusiast ja Mikk patoloogiline loovkirjutaja. Läbi katse-eksituse meetodi sai selgeks, et need kired täiendavad üksteist ideaalselt ning sobituvad kui kaua lahus olnud puzzletükid, luues koosluse nimega BRANDFLIX... nad nüüd armastavad oma tööd!

Marlen Mais turundusstrateegMikk Surva loovjuht

 

 

Mida me Sinu jaoks teeme

BRANDFLIXis aitame luua visuaalset sisu Sinu sotsiaalmeedia platvormide jaoks nii, et oleksid oma brändiga tarbijate jaoks kogu aeg kõikjal nähtav. Kui tavapäraselt postitatakse pilte koos monotoonsete tekstijuppidega, siis meie astume mitu sammu kaugemale pakkudes isikupärast sisu - alates läbimõeldud lühiklippidest kuni suuremahuliste brändifilmideni välja. Vajadusel võtame ka tüütu postitamise enda kanda. 

Meie peamine eesmärk on aidata Sul lugude jutustamise kaudu sööbida tarbijate mällu, kasvatada ettevõtte autoriteeti ning tugevdada suhteid jälgijatega. Ühesõnaga me oleme täielikult fokusseeritud Sinu kliendi väärtusteekonna tugevdamisele. Mitte keegi ei lähe sotsiaalmeediasse sooviga midagi ostma hakata. Küll aga minnakse sotsiaalmeediasse selleks, et saada enda jaoks uut ja kasulikku infot või meelelahutust. Selle jaoks ongi BRANDFLIX! 

 

Meie väärtushinnangud

MASKI- JA SÜSTINEUTRAALNE TSOON 

Ametlik julgestusteadaanne - BRANDFLIX EI DISKRIMINEERI!!!

Lahked praegused ja tulevased kliendid, koostööpartnerid, kolleegid, jälgijad, kaasaelajad, elajad jpt - kui meil on kokkusaamised, koosolekud, briifingud,  filmivõtted, helisalvestused vms ühistoimingud, siis me ei nõua Teilt koroonapassi, passi, läbipõdemise tõendit, mitte-läbipõdemise-tõendit, negatiivset koroonatesti, positiivset koroona testi, negatiivset HIV testi ega muid tervise sertifikaate. Koju võib jätta isegi mumpsi-, difteeria- ja läkaköhavabadust tõestavad paberid. Samas ei pane keegi pahaks, kui Te neid tõendeid omate, või neid vabast tahtest, näiteks uhkustamiseks siiski näidata soovite.

 Niisamuti ei pea keegi kandma meditsiinilist maski, oma-arust-ägedat-alternatiivset maski, seda-imelikku-läbipaistvat-plastmass-keevitaja-näokaitset või mõnda muud näokatet. Samas ei eemalda me kedagi koosviibimiselt, kes misiganes põhjusel soovib mõnda maski kanda, kui see mask pole muidugi vaenuõhutava sõnumiga või ei kujuta irja lutsari või tanel kiige nägu. Koosviibimistelt peavad jalamaid lahkuma ainult need inimesed, kes hakkavad teistelt vastavaid tervisetõendeid või näokatteid nõudma. Kutsume üles kõiki ettevõtjaid samasuguseid tolerantseid meetmeid rakendama!!! Aitäh.

 

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST SIIN!