MEIST

BRANDFLIX on STORYTELLING! 

Me jutustame inimestele meeldejäävaid videolugusid Sinu brändist!!! 

Kes me oleme?

Marlen Mais Brandflix tegevprodutsent

Marlén Mais / BRANDFLIX turundusstrateeg

 

Mida me Sinu jaoks teeme

BRANDFLIXis aitame luua visuaalset sisu Sinu sotsiaalmeedia platvormide jaoks nii, et oleksid oma brändiga tarbijate jaoks kogu aeg kõikjal nähtav. Kui tavapäraselt postitatakse pilte koos monotoonsete tekstijuppidega, siis meie astume mitu sammu kaugemale pakkudes isikupärast sisu - alates läbimõeldud lühiklippidest kuni suuremahuliste brändifilmideni välja. Loomulikult võtame ka tüütu postitamise enda kanda. 

Meie peamine eesmärk on aidata Sul lugude jutustamise kaudu sööbida tarbijate mällu, kasvatada ettevõtte autoriteeti ning tugevdada suhteid jälgijatega. Ühesõnaga me oleme täielikult fokusseeritud Sinu kliendi väärtusteekonna tugevdamisele. Mitte keegi ei lähe sotsiaalmeediasse sooviga midagi ostma hakata. Küll aga minnakse sotsiaalmeediasse selleks, et saada enda jaoks uut ja kasulikku infot või meelelahutust. Selle jaoks ongi BRANDFLIX! 

 

MEIE MISSIOON

Aitame ettevõtetel luua silma- ja meeldejäävat liikuvat pilti, mis kasvatab nende brändi tuntust. Tagame ajalise ja rahalise kokkuhoiu läbi planeerimise, sisu levitamise ja tulemuste mõõtmise. 

 

MEIE VÄÄRTUSED

🎬 Loomingulisus

🎬 Personaalsed lahendused

🎬 Sõnapidamine

🎬 Sihikindlus

🎬 Chill vibes

 

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST SIIN!